WE JUST LAUNCHED OUR NEW APP

Everything you need

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam condimentum maximus feugiat. Curabitur elementum viverra dolor at blandit. Vestibulum in mollis libero. Ut vulputate fringilla est.

  • Mauris eu erat elit. Ut quis orci nec dolor;
  • Mauris eu erat elit. Ut quis orci nec dolor;
  • Mauris eu erat elit. Ut quis orci nec dolor.
Ready to try out our new app?

Features

Wesela

Nowoczesne filmowanie. Realizacja wielokamerowa. Długość filmu min. 60 minut. Jakość Full HD lub 4K. Usługi dodatkowe tj. ujęcia z drona, fotograf, teledysk/zdjęcia w plenerze, podziękowanie dla rodziców, SDE.

Film Reklamowy

Skuteczna forma promocji produktów i usług oferowanych przez firmy. Emisja w lokalnej telewizji, na wyświetlaczach plazmowych lub w internecie. Możliwość ujęć z drona, realizacja wielokamerowa.

Film Eventowy

Idealny sposób na pozyskanie większej ilości uczestników na kolejne eventy. Dynamiczny montaż, możliwość ujęć z drona, realizacja wielokamerowa.

What our users say

Firma godna polecenia każdej Parze młodej, która jeszcze nie zdecydowała się na wybór kamerzysty na wesele. My jesteśmy bardzo zadowoleni. Mają doskonały kontakt z klientem oraz bogatą ofertę, którą dodatkowo mogliśmy dostosować do swoich wymagań i potrzeb. Wszystko wyszło tak jak chcieliśmy, a nawet lepiej. Dziękujemy serdecznie i pozdrawiamy.

Karol i Magda

Polecam każdemu kto szuka profesjonalnego fotografa! Świetny kontakt, współpraca a podczas ślubu i wesela kompletnie niezauważalny. Pięknie uchwycone momenty, o których nawet nie pamiętaliśmy 😉

Klaudia
Materiał, który otrzymaliśmy jest przesuper.
Zarówno krótki teledysk, jak i film ze ślubu i wesela pierwsza klasa! 👍
Z czystym sumieniem polecamy!
Diana Obszyńska

Z całego serca mogę polecić. Przepiękne nagrania, uchwycone najlepsze momenty, idealnie dobrana muzyka, świetny kontakt, wszystko zgodnie z terminem, a co najważniejsze- Będziemy bardzo miło wspominać ten czas dzięki nagraniom firmy „Kręcimy to”. Pozdrawiamy serdecznie ☺️

Natalia Kowalska

Film, który otrzymaliśmy, spełnił nasze oczekiwania i oddał klimat naszego ślubu i wesela. Teledysk również super, zostały w nim zawarte wszystkie najważniejsze momenty. Serdecznie polecamy 🙂

Dominika Gagatek

Film, montaż, teledysk – jakość i wykonanie pierwsza klasa świetne ujęcia, film nie jest nudny, super zmontowany, naprawdę jesteśmy baaaaardzo zadowoleni, inni którzy oglądali mówią to samo także super robota!

Magda & Wojciech

“noo nie wierze! to jest genialne! ;DDD

jak ja się Wam odwdzięcze za taki kawał roboty?! :))

nie miałam zielonego pojęcia, że stworzycie coś tak dobrego! ;DD”

Agata Wróbel – zespół Na Odwrót

“Oglądalismy film i zdjecia. Super po prostu zajebiscie to zrobiłes . Dziekujemy jak bedziemy miec jeszcze jakies uroczystosci to napewno bedziemy sie kontaktowac i polecac wszystkim kto bedzie szukał/pytał o usługi filmowe.

Jeszcze raz Dziekujemy”

Agnieszka & Rafał

“Przyznaję, że fotografka wykonała kawał dobrej roboty. a i jeszcze raz dziękuję za współpracę 🙂 dalej nie miałam czasu obejrzeć całości filmu, ale to co widziałam uważam za świetne :)”

Paula & Paweł

“Faaaaaaaajne!! Ogólnie całość nam się bardzo podoba :)”

Monika & Karol

“Plener ślubny wykonany totalnie na spontanie, a jeszcze pół godziny przed sesją padało i prawie już mieliśmy go odwołać! Panowie kamerzyści w pełni profesjonalni, podchodzący indywidualnie do potrzeb i otwarci na propozycje. Super się z nimi pracuje i zachęcają do pracy podczas sesji. Po prostu potrafią ująć tą chwilę! Jesteśmy bardzo wdzięczni za tak piękną pamiątkę z naszego dnia, i zdecydowanie polecamy studio “Kręcimy to” !!!

Jeszcze raz wielkie dzięki za piękną pamiątkę.”

Karolina & Marek

“Robert fajnie wyszło dzięki i pozdrawiamy :)”

zespół PULSAR

“FILM JEST TAK PIĘKNY ŻE SIĘ POPŁAKALISMY!!!

wspaniały, dziekujemy

nie moge przestac ogladac!!!

wgl pieknie zmontowany film… wspanialy..”

Paulina i Piotr

“Stary!!! Powiem ci tak… Mistrzostwo, spełniłeś moje oczekiwania. Pamiątka na całe życie. Dobrze się spisałeś!!”

Grzegorz Nowakowski

Zgrywanie materiału z kaset VHS i Mini DV na nośniki CD / DVD / Pendrive do dowolnego formatu.

Zgrywanie VHS i miniDV

Montaż surowego materiału różnego formatu i jakości, przemontowywanie starych nagrań, poprawa jakości filmów, koloryzacja. Tworzenie dynamicznych teledysków z długich wesel nagranych na kasetach VHS.

Montaż materiału klienta

Filmujemy przygotowania(w obrębie kościoła) oraz całą mszę świętą. Do wyboru film 60 minut lub skrót 15 minutowy. Realizacja wielokamerowa Full HD lub 4K.

Komunie i Chrzciny

Przygotowany materiał jest dynamiczny i interesujący, a co najważniejsze zawiera wszystkie najciekawsze fragmenty. Długość filmu to 120 minut. Realizacja wielokamerowa Full HD lub 4K.

Studniówki

Nowoczesne filmowanie. Realizacja wielokamerowa. Długość filmu min. 60 minut. Jakość Full HD lub 4K. Dostępne usługi dodatkowe: ujęcia z drona, fotograf, teledysk/zdjęcia w plenerze, podziękowanie dla rodziców, SDE.

Wesela

Sesje indywidualne, dla par, rodzinne, portretowe, beauty, bieliźniane, akt artystyczny. Skuś się, a będzie to nie tylko pamiątka na całe życie, ale też niesamowite przeżycie!

Fotografia w Studio lub Plenerze

Idealny sposób na pozyskanie większej ilości uczestników na kolejne eventy. Dynamiczny montaż, możliwość ujęć z drona, realizacja wielokamerowa.

Film Eventowy

Skuteczna forma promocji produktów i usług oferowanych przez firmy. Emisja w lokalnej telewizji, na wyświetlaczach plazmowych lub w internecie. Możliwość ujęć z drona, realizacja wielokamerowa.

Film Reklamowy