FILM REKLAMOWY

Film reklamowy lub Spot reklamowy z założenia jest krótkim (15, 30, 45 sekund) lecz bardzo intensywnym przekazem. Przyjmuje się, że film taki powinien składać się średnio z 12 - 18 ujęć. Spoty reklamowe często wzbogacane są animacjami, a ich rejestracja to prawdziwy plan filmowy.

2 reklama kamerzysta fotograf krecimy to bilgoraj lubelskie

Filmy promocyjne czy też filmy reklamowe możemy spotkać wszędzie: reklama w telewizji, na stronach www,  w mediach społecznościowych (Facebook), na telebimach w centrum miasta, na ekranach zainstalowanych w środkach komunikacji miejskiej – przykładów jest wiele.  Film reklamowy, film promocyjny czy spoty reklamowe  to najskuteczniejsze środki przekazu, którego siła polega na spójnym i atrakcyjnym połączeniu różnego rodzaju mediów, takich jak zdjęcia, film, animacja, muzyka, lektor. Ruchomy obraz z dźwiękiem wzbudza większe zainteresowanie niż przykładowo bilbord czy reklama w gazecie.

 

Film reklamowy ma na celu zachęcenie klienta do dokonania zakupu danego produktu lub korzystania z określonych usług oraz wykreowanie świadomości marki na rynku. Ponadto, filmy reklamowe wpływają na podniesienie prestiżu przedsiębiorstwa.

 

Produkując filmy reklamowe dysponujemy różnego rodzaju sprzętem, dzięki któremu osiągamy ciekawe efekty wizualne spotu – m.in. stedycam, jazda kamerowa, Drony (zdjęcia z powietrza), GOPRO RIG podwodny (zdjęcia podwodne), SLIDEKAMERA (płynne ujęcia), przyssawki i statywy samochodowe i wiele innych.

 

Nasza produkcja filmów reklamowych idealnie nadaje się do wyświetlania na monitorach LCD, telebimach oraz do zamieszczenia w serwisach internetowych.

Przykładowe filmy reklamowe/promocyjne