Warunki wynajmu sprzętu foto/video

OGÓLNE WARUNKI

 1. Warunkiem wynajęcia sprzętu filmowego/fotograficznego jest złożenie zamówienia poprzez stronę internetową krecimyto.pl/rental lub mailowo na adres kr*******@gm***.com.
 2. Podane na stronie ceny są cenami brutto/dzień. Minimalny czas wypożyczenia to 24h, liczony od momentu odbioru sprzętu. 
 3. Po złożeniu zamówienia potwierdzamy mailowo dostępność sprzętu oraz wyliczamy ewentualną kaucje za wynajem.
 4. Po akceptacji oferty finansowej następuje podpisanie umowy wynajmu sprzętu oraz uiszczenie opłaty za sprzęt w dniu odbioru.
 5. Jeśli wypożyczasz pierwszy raz, poprosimy Cię o potwierdzenie tożsamości dokumentem ze zdjęciem.
 6. Do wypożyczenia sprzętu niezbędne jest podanie danych osobowych. Dane osobowe przetwarzane będą w celu obsługi wypożyczeń, ich realizacji i rozliczenia. Twoje dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Administratorem danych osobowych jest AP-Studio Anna Paczos z siedzibą w Biłgoraju przy ul. Długa 11, e-mail: kr*******@gm***.com, zwany dalej Administratorem.
 7. Wysokość kaucji uzależniona jest od wartości zamówienia (z reguły waha się w granicach 0-50% wartości odtworzeniowej wynajmowanego sprzętu). Kaucję można wpłacić gotówką lub przelewem. Zwrot kaucji wpłaconej gotówką następuję w momencie oddania sprzętu. Zwrot kaucji wpłaconej przelewem następuje następnego dnia na wskazane przez Najemcę konto bankowe.
 8. Sprzęt zostanie wydany klientowi po podpisaniu umowy najmu, opłaceniu wynacustom hockey jerseys cheap jordan 4 human hair wigs for black women nike air max women custom jerseys jordan 4s cheap nfl shop com best jordan 4 sex toys vibrators custom softball jerseys nike air jordan 4 retro cheap wig adidas ultra boost sale san francisco 49ers jersey best jordan 4 jmu oraz akceptacji stanu technicznego wypożyczanego sprzętu. Od tego momentu do czasu zwrotu Wynajmujący bierze pełną odpowiedzialność za wynajęty sprzęt.
 9. Sprzęt możesz odebrać w dniu poprzedzającym wypożyczenie i oddać dzień po wypożyczeniu, jeśli nie koliduje to z innymi wypożyczeniami. Odbiór sprzętu następuje w Biłgoraju po wcześniejszym umówieniu. Nie wysyłamy sprzętu kurierem. Wyjątkiem jest usługa dowozu przez naszą firmę.
 10. Poinformuj nas jeśli chcesz używać sprzętu w sytuacjach o podwyższonym ryzyku np.: styczność sprzętu z wodą, piachem, żużlem, wysoko nad ziemią (dron), itp.
 11. W przypadku utraty lub uszkodzenia sprzętu mamy prawo obciążyć Cię wartością utraconego sprzętu lub kosztami naprawy. Jeśli spóźnisz się z oddaniem sprzętu, co spowoduje niezrealizowaniem kolejnych wypożyczeń, mamy prawo obciążyć Cię kosztami wypożyczeń za kolejne doby.
 12. Osoby prywatne i firmy niezwiązane z branżą film/foto mają możliwość wynajęcia wybranego sprzętu z asystentem, co pozwala obniżyć kaucje do minimum.

 

DODATKOWE INFORMACJE

 • Asystent kamery – 40zł brutto / h
 • Operator kamery – 80zł brutto / h
 • Dowóz na terenie Biłgoraja GRATIS przy zamówieniach za min. 200 zł.
 • Dowóz poza Biłgoraj – 1 zł/przejechany 1km
 • Szkolenie z podstaw filmowania – 100 zł / h
 • Montaż filmu nagranego przez klienta – ustalany indywidualnie
 • Retusz zdjęć – cena ustalana indywidualnie

 

Kiedy możesz uzyskać rabat?

 • Kiedy będziesz z nami częściej współpracować 🙂
 • Kiedy twoje zamówienie będzie składało się z paru pozycji.
 • Kiedy pożyczasz sprzęt na więcej niż 1 dzień